Zarejestruj

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać następujące darmowe materiały edukacyjne dla trenerów:

 • Coach Education Level 1
 • Coach Education Level 2

Rejestracja jest szybka i łatwa. Obejmuje następujące kroki:

 1. Wybierz swój język/i (mamy 10 języków do wyboru).
 2. Wprowadź swoje dane, w tym imię i nazwisko, kraj zamieszkania, płeć i adres e-mail (nazwę użytkownika).
 3. Wprowadź i potwierdź żądane hasło, coś, co łatwo zapamiętasz! Kliknij Zarejestruj

Enter your details / Wpisz swoje dane

Your Language / Twój język:
English
* Mandatory fields / Pola obowiązkowe

Data Privacy

The BWF collects the above personal data to make statistics regarding participation to Development. It may also use your email address to contact you regarding your participation to Development. For further information, please see the BWF Privacy Statement.

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of the BWF Privacy Statement / Zaznacz tutaj, aby potwierdzić, że przeczytałeś i zgadzasz się z warunkami BWF Privacy Statement.

Przechowujemy Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, kraj i płeć. Wykorzystamy Twoje dane do generowania anonimowych statystyk dotyczących programów rozwojowych BWF

Jeśli masz dodatkowe pytania, skonsultuj się z BWF Privacy Notice, lub wyślij e-mail na adres: [email protected].

Tak, dostęp do zasobów mają tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zasoby dostępne dla trenerów obejmują podręczniki trenerskie dla poziomów 1 i 2 oraz odpowiednie pliki wideo. Poziom 3 już wkrótce.

Pliki wideo dla poziomu 1 i poziomu 2 są dostępne tutaj: link

Poziom 1 obejmuje:

 • Zasady treningu.
 • Planowanie sesji progresywnych.
 • Podstawowe czynniki efektywności: techniczne, taktyczne, fizyczne, psychologiczne i styl życia.
 • Rodzaje rozgrywek.
 • Trenowanie zawodników z niepełnosprawnościami.

Poziom 2 obejmuje:

 • Jak trenować?
 • Kiedy trenować?
 • Roczne cykle planowania.
 • Bardziej zaawansowane czynniki efektywności: techniczne, taktyczne, fizyczne, psychologiczne i styl życia.

Poziom 3 obejmie:

 • Systemy treningowe.
 • Modele rozwoju młodzieży.
 • Trening elitarny.
 • Nauka motoryki.
 • Biomechanikę.

Tak, po zalogowaniu po prostu kliknij sekcję My Account, wprowadź nowe hasło i kliknij Save.

Nie. Jeśli chcesz korzystać z innego adresu e-mail, aby uzyskać dostęp do zasobów, zarejestruj się ponownie, używając innego adresu e-mail.

Kliknij Log in, a następnie kliknij Forgot my password. Wpisz adres e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem. Wyślemy Ci wiadomość e-mail zawierającą link do zresetowania hasła.

Tak, możesz wydrukować zasoby do użytku osobistego.

Tak, po zarejestrowaniu będziesz mieć dostęp do różnych poziomów materiałów edukacyjnych dla trenerów w różnych dostępnych językach.

Poziom 1 jest dostępny w językach: angielskim, arabskim, hiszpańskim, portugalskim, fińskim, francuskim, czeskim, arabskim, słoweńskim, szwedzkim i polskim.

Poziom 2 jest obecnie dostępny w językach: angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i czeskim.

Poziom 3 będzie początkowo dostępny tylko w języku angielskim.

W przyszłości mogą zostać udostępnione inne wersje językowe.

Kursy trenerskie prowadzone są przez federacje narodowe lub konfederacje kontynentalne. Skontaktuj się federacją badmintona w swoim kraju (http://bwfcorporate.com/about/membership/) w celu uzyskania informacji o nadchodzących kursach. Jeśli Twoja federacja narodowa nie prowadzi obecnie kursów dla trenerów, poinformuj ich o swoim zainteresowaniu! Możesz również skontaktować się z konfederacją kontynentalną (http://bwfcorporate.com/about/confederations/), aby dowiedzieć się, czy w Twoim regionie oferowane są kursy.

Ze względu na praktyczny charakter naszego programu edukacji trenerów, kursy są obecnie prowadzone tylko w sesjach, na których uczestnicy są obecni fizycznie. W 2020 roku wprowadzimy opcję blended-learning, która umożliwi kandydatom odbycie części teoretycznych on-line przed przystąpieniem do krótszego kursu bezpośredniego. Jednak w każdym kursie zawsze będzie element spotkania bezpośredniego z edukatorem.

Po wydaniu Poziomu 3, federacje narodowe z ustalonymi programami trenerskimi będą mogły ubiegać się o równoważność ich certyfikatu z certyfikatem BWF. Umożliwi to trenerom z krajowymi referencjami uzyskanie uznawanego na całym świecie certyfikatu BWF, a także postęp w ramach edukacji trenerskiej BWF.

Tak, absolutnie! Inkluzywna filozofia BWF to „Jeden sport – jeden zespół”. Zasady zawarte w naszych materiałach dotyczących programu Shuttle Time i edukacji trenerskiej mają zastosowanie do WSZYSTKICH graczy, w tym osób z niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Oprócz tych ogólnych zasad BWF opracowało nowy moduł Poziomu 1, który zajmuje się niektórymi konkretnymi obszarami zainteresowania podczas trenowania graczy z niepełnosprawnościami.